Menü

Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları

kimyamarket.com  Alışveriş Sözleşmesi :
 
 1. 18 yaşından küçükler kimyamarket
.com'dan alışveriş yapamaz.

 2.  kimyamarket
.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde genel ticari hüküm ve şekillerde karşılar. Sitede çeşitli döviz kurlarında ifade edilen fiyatlar günlük kur üzerinden TL karşılığına çevrilerek fiyatlanır.
Online olarak siteden satışı yapılmayan ürünlerin satışı özel ikili ticari şartlar dahilinde yapılır.Bu durumdaki satınalmalarda online satınalma iade hükümleri geçersizdir.
 
 3. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından  kimyamarket
.com sorumlu değildir.Tereddüt halinde lütfen sorunuz.
 
  4.Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@ kimyamarket
.com'a yazarak veya Whats Ap ile durumu  bildirebilirsiniz. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum info@ kimyamarket.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir.  
 5.  kimyamarket.com , güvenlik amacı ile bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.Eksik ve yanlış bilgi sipariş iptalini doğurur.Sitede yayınlanmış olan TC sınırları içerisinde kısıtlamaya,müsadeye veya yasağa tabi ürünler olabilir.Bu ürünlerin tedarik süreci yasal çerçeveler içerisinde uygun izinler alındığında başlatılır.Transit ticaret koşulları ayrı hükümlere tabidir.Şirketimiz herhangi bir ürünü satıp satmama veya cayma hakkına sahiptir.
 
 9.  kimyamarket
.com'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

10.Hızlı iletişim için Whatsap hattını kullanınız.