English  |   16.09.2019 
 

info@kimyamarket.com ► Plurafac  ► Texapon S2 ►Witcovar 146  ►Jaguar C13 SH ►Mirasil DME / Solvasil DME ►info@kimyamarket.com ►Nipaguard SCM ► Aduxol ► Agnique FOH ►Carbomer ►Chitogram ►Carbopol ►Fusabond N 525  ► Hyprogum G  ► Liquapar Oil Pail ► Pluriol AA EP 2000H ► Sericite GMS 4c ► Plastik Boyaları Sarı Oksit Boya-Kırmızı Oksit Boya-Siyah Oksit Boya-Titan Dioksit ►

HAMMADDELER

 
HAKKIMIZDA

Türkiye'nin en büyük online kimyasal hammadde ve ürün alışveriş merkezi kimyamarket.com'un kurumsal satış bölümüne hoş geldiniz!

kimyamarket.com kimya alanında 30 yıllık teknik ve ticari tecrübeye sahip kadronun birikimlerinin ifadesidir.

Site bir süre test aşamalarında olacaktır.Bu sırada sizden gelecek öneriler ile aksaklıkları giderme veya geliştirme amaçlı çalışmalar yapacağız.

kimyamarket.com sadece Türkiye nin değil global ticaretin bir üyesi olma hedefi ile planlanmıştır.

Sadece tüketici odaklı olasılıkları değil sektördeki aktif tedarikçi firmalar ile yararlı ilişkileri geliştirecek nitelikleri barındıracaktır.

İşyerinizin ihtiyaçlarını fiyat ve kalite niteliklerini görerek  kolayca karşılayabilirsiniz. Burada birçok kategoride farklı ürünleri tek bir çatı altında bulmanın avantajını yaşayacak,her zaman en rekabetçi fiyat ve ödeme koşullarıyla alışveriş yapacaksınız.

Sitemize kayıt yaptırmanız ve genel ürün taleplerinizi sunmanız size geri dönüşümüzde yarar sağlayacaktır.

Önerileriniz ile oluşabilecek aksaklıkları giderebiliriz.Yapacağınız alışverişlerden elde edeceğiniz yararlılıklar sistemde kayıtlanacak ve size birikim olarak geri dönecektir.

Spotmarket bölümümüzde günlük veya anlık istifadeli ürün satışlarımız sergilenecektir.

Sitemiz satışını yapmış olduğu her ürünün teknik bilgisine hakimdir.Oluşturacağınız yeni ürünler,Arge çalışmaları veya akademik projelerinizde olası sorularınıza her zaman yanıt vermeye hazırız.    

Saygılarımızla

kimyamarket.com

 

       Spot Market

   TEKNIK DESTEK   

  MAKINA-EKIPMAN  

     Plant Market

  SERVIS-HIZMET

   MARKA-PATENT

   CHEMIST BONDS    

 

   FIRMA TANITIM


E-ticaret Yazılımı