Menü

Yasal Uyarı

Bu siteye girerek, aşağıda belirtilen tüm şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz :

Bu sitedeki materyal sadece ticari olmayan kişisel işler için kullanılabilir. Bu izni göz önünde bulundurarak siteden herhangi bir şekilde kopya alarak ve  siteyi kullanarak yaptığınız herhangi bir uygulamada , buradaki telif hakkı , marka ve mal sahipliğine ait tüm duyuruları dikkate aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde materyallerin izinsiz kullanımı , kullanıcıyı ceza ve tazminatla karşı karşıya getirir. Bu cezalar yayıncılık izni, gizliliği, marka ve telif hakkının çiğnememesine bağlı olanları içerdiği gibi sadece onlarla da sınırlı değildir,Bu sitede bulunan tüm marka ve logolar  tescilli ve tescilsiz markalar olabildiği gibi uluslar arası yasalar ile korunan markalar da olabilir. Bu sitedeki hiçbir şey, patent, kullanma hakkı veya lisansı, marka teşhiri ve marka sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz.

Bu sitedeki bilgiler sadece paylaşılmak amacıyla verilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve kullanımından kimyamarket.com.herhangibir şekilde sorumlu değildir.

Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve kesinliği konusunda kimyamarket.com kesin bir güvence vermekle yükümlü değildir. kimyamarket.com içeriğindeki hatalar, unuttuğu, atladığı şeyler için veya bilgileri güncelleme ve düzeltme konularında herhangibir yükümlük ve sorumluk sahibi değildir ve duyuru yapmadan bilgi, materyal, şartname , model, kullanılabilirlik konularında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu siteye girişinizden veya bu siteyle bağlantısı olan başka bir siteye girişlerinizden kaynaklanan, dolaylı, dolaysız, önemli önemsiz, küçük büyük, sorun yaratan zararlardan kimyamarket.com sorumlu değildir.

Bu site kimyamarket.com tarafından operasyonu yapılmayan başka sitelere bağlanabilir. kimyamarket.com o sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. kimyamarket.com tarafından onaylanması beklenemez,bu sitelerin içeriklerini kontrol etmez ve sitelerin kullanımından doğan sonuçlardan mesul değildir.

Siteyi ziyaret eden kişi, görüş, yorum, soru gibi geri bildirimlere cevap verirse; bu herhangi bir gizliği olmayan, tescilsiz öneriler kimyamarket.com tarafından sınırlaması olmaksızın kopyalanabilir, kullanılabilir ve dağıtabilir.kimyamarket.com yeni ürünlerin imal edilmesi, ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetleri için bu geri bildirimlerdeki görüş, genel kavram ve teknikleri kullanmakta özgürdür.İnternet üzerinden yayınlanan yazışmaların gizliliğini teminat altına alınmadığını size bildiririz. Bize gönderdiğiniz yazılar kimyamarket.com ve yan kuruluşlarına yollanabilir.

www.kimyamarket.com
www.kimpeks.com