Menü

Talep

Kimyamarket kurumsal satınalmalar için etkin ve cazip başvuru kaynağı olmanın yanı sıra ilerleyen süreçte taleplerinize göre oluşturulacak stok angajmanları vasıtası ile işletmenizdeki stok yükünü düşürecek ve rekabetçi nitelikte fiyatlandırma yapabilmenizi sağlayacak koşulların tarafı olacaktır.

Satınalmalarda talebe bağlı olmaksızın ve aleniyet içermeyecek şekilde standardize edilmiş parametreler üzerinden yarı yıllık veya yıllık yararlılıklar tarafınıza yansıtılacaktır.

Üyelik sistemine kaydolmanız sizi tanımlamamız açısından önemlidir.Ayrıca bazı elverişli ürünleri veya imkanları sadece üyelik platformunda paylaşacağız bu nedenle lütfen üyelik kaydınızı yaptırınız.

Ayrıca satınalması planlanan ürünlerle ilgili önceden verilen bilgiler şirketinize ve size rekabetçi yararlar sağlayacaktır.

Internet ortamındaki yazışmaların gizliliği hükmü yasal olarak bağlayıcı değildir.Ancak verilen bilgiler,yazışmalar üyelik bilgileri üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,şirket değişimleri halinde üyelik kodunuzu girdiğinizde sistem sizi tanımlayacaktır.

Şirketinizin yüksek nitelikli satınalma yapısını oluşturmada en büyük yardımcınız olmayı hedefliyoruz.

  Tarih:
  Ref No:
Konu
Firma Adı
Adres
Vergi Dairesi Vergi No
Yetkili Kişi
E-Mail (Kişi / Kurum)
Tel Fax Mobil
 
Ürün Adı/Marka Kullanım Yeri ve Kalitesi Birim Toplam Talep Yıllık Kullanım
Ürünün kalite tipini belirtiniz(Gıda/Teknik/Lab.).
Kullanım alanını belirtiniz (H.Madde/Temizlik vs.).
Yıllık ortalama satınalma miktarı ve şeklini belirtiniz.
 
Ürünle İlgili Teknik ve Ticari Ayrıntı
Ödeme Şekli
Teslim Süresi
Teslim Yeri
Nakliye
Ambalaj Tipi
Opsiyonlar
Garanti Talebi
 
Onay
Not
  Onay Tarihi