Menü

Kargoya Verilis Süresi: 
3  Gün


Konsantre Kavun Aroması Suda Çözünür 

Menşei: Türkiye

Fiziksel Yapısı: Sıvı

Aroma Çözünürlüğü: Suda çözünür.

Kullanım Oranı: Kapuçino konsantre aromalar yüksek konsantre ürünler olduğundan, başlangıç olarak 1 ton bitmiş ürün için 1 litre  konsantre aroma ya da 1 kg bitmiş ürün için 1 ml  konsantre aroma kullanılması önerilmektedir. Ardından, bitmiş üründe istenilen konsantre aroma gücüne göre, bu miktar azaltılıp, arttırılabilir.

Ürün Detayları: Ülkemizin önde gelen koku, aroma ve esans uzmanlarını barındıran Smart Koku Akademisi tarafından, sayısız arge denemesi, duyusal analiz ve sentez yapılarak üretilen  konsantre aromaları, sadece ülkemizden değil, dünyanın bir çok bölgesinden de yoğun talep görmektedir.

Gıda (şekerleme, bisküvi, çikolata, gofret, dondurma, kuruyemiş, süt ürünleri, soslar, hazır yemek, konserve, unlu mamuller, sucuk, salam, sosis gibi fermente et ürünleri) ve içecek (meyve suları, meyve nektarları, sıcak çikolata, çay, kahve çeşitleri, milkshake, frozen çeşitleri, gazlı içecekler, toz içecekler, Türk kahvesi) sektörlerinin yanı sıra, likit üretiminde de dünya çapında bir üne sahiptir. Tüm  hammadde ve katkı maddeleri ürünleri gibi, konsantre aromaları da en büyük uluslararası belgelendirme kuruluşlarından sertifikalara sahiptir.

Su bazlıdır.

 Aromaların, gıda ürünlerinde ve içeceklerde kullanımı:

Öncelikle kullanacağınız ürün sıvı ya toz ise, bu forma uygun aromayı seçin. Yani toz gıda ürünleri için, toz aromalar, sıvı gıda ürünleri için  sıvı aromalar kullanılmalıdır. Ardından, yine üreteceğiniz ürünün yağ bazlı, su bazlı olması durumuna göre, uygun aroma seçilmelidir. Eğer dilenilen çeşit ve özellikte ürün yoksa, müşteri hizmetleri departmanımıza bilgi verebilir, özel ürün üretimi için talepte bulunabilirsiniz.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor