Menü

Demir Oksit Nanotoz (Fe2O3, alpha, yüksek saflık, 99.5+%, 80nm)

 

1. siyah demir oksit, seramik uygulamalarında, özellikle fiyatın ve siyah ham renginin önemli olduğu camlarda bir Fe kaynağı olarak kullanılır. Demir oksit, yüksek sıcaklıklarda ateşlendikten sonra sır içinde renk sağlar. Yüksek saflıkta, düşük ağır metal içerik sınıfları mevcuttur. Siyah demir tozu ürünlerimiz 98% veya daha fazla fe3o4'e sahiptir. Magnetite 99% Fe3O4 (siyah demir oksit)

2. siyah demir tozu da seramik ürünler olmayan geniş bir yelpazede renklendirici olarak kullanılır.

3. bazı demir oksit pigmentleri kozmetik alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Toksik olmayan, neme dayanıklı ve kanamayan olarak kabul edilir. Demir oksitler, doğal olarak oluşan demir oksitlerde normalde bulunan safsızlıkların dahil edilmesini önlemek için sentetik olarak üretilir.

4. siyah demir oksit veya manyetit de korozyon direnci amaçları için kullanılır. Siyah demir oksit, korozyon önleyici boyalarda da kullanılır (birçok köprüde ve eyfel kulesinde kullanılır).

5. demir oksitler manyetik rezonans görüntülemede kontrast ajan olarak kullanılır, proton gevşeme sürelerini kısaltır, (T1, T2 ve T2). Süper paramagnetic kontrast ajanları, genellikle manyetit (Fe3O4) olan suda çözünmeyen bir kristalin manyetik çekirdekten oluşur. Ortalama çekirdek çapı 4 ila 10 nm arasında değişir. Bu kristal çekirdek genellikle dekstrin veya nişasta türevleri tabakası ile çevrilidir. Parçacığın toplam boyutu ortalama sulu parçacık çapı olarak ifade edilir

Sınıflandırma:Demir oksit
CAS No:7439-89-6
Diğer İsimler:Manyetit
MF:Fe3O4
EINECS No:215-168-2
Menşe Yeri:Shanghai, China
Sınıf standartı:Endüstriyel sınıf
Saflık:98%-99%
Görünüm:Siyah Toz, Siyah Toz
Uygulama:Seramik

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor